Електросамокат Kugoo M365 PRO з переднім амортизатором та посиленним АКБ Електросамокат Kugoo M365 PRO з переднім амортизатором та посиленним АКБ Електросамокат Kugoo M365 PRO з переднім амортизатором та посиленним АКБ Електросамокат Kugoo M365 PRO з переднім амортизатором та посиленним АКБ Електросамокат Kugoo M365 PRO з переднім амортизатором та посиленним АКБ Електросамокат Kugoo M365 PRO з переднім амортизатором та посиленним АКБ Електросамокат Kugoo M365 PRO з переднім амортизатором та посиленним АКБ Електросамокат Kugoo M365 PRO з переднім амортизатором та посиленним АКБ Електросамокат Kugoo M365 PRO з переднім амортизатором та посиленним АКБ
Код товару:63467
Є в наявності
 • Бренд Kugoo
 • Клас захисту IP54
 • Максимальна швидкість 30 км/год
 • Потужність 500 Вт
 • Пробіг на одному заряді до 35 км
 • Час заряду 4-5 годин
 • Відповідний тип покриття Бруківка, асфальт, грунтова дорога
 • Максимальне навантаження 120 кг
 • Тип шин Пневматичні/Перфоровані
11999.00 грн

Електросамокат Kugoo M365 PRO - Майстерність та Інновації 2024:


Дивовижний Електросамокат Kugoo M365 PRO, обладнаний переднім амортизатором, є наступним кроком у світі мобільності 2024 року. Заходьте у новий етап комфортного та стильного пересування. З потужним 500-ваттним двигуном та вдосконаленим акумулятором на 13 ампер, ця модель визначає стандарти електросамокатів.


Передній амортизатор гарантує неабияку гладкість поїздки навіть по нерівних дорогах, забезпечуючи вам відчуття легкості та безтурботності. Інтелектуальна технологія забезпечує ефективне використання електроенергії, щоб кожен ваш шлях був довгим і неперевершеним.


Завдяки вдосконаленому дизайну та функціональній легкості, Електросамокат Kugoo M365 PRO 2024 вигідно виділяється в масі. Оснащений передовими технологіями та стильним виглядом, він втілює майстерність та інновації, щоб зробити ваші поїздки електричною симфонією задоволення. Доїжджайте з елегантністю та комфортом завдяки Електросамокату Kugoo M365 PRO 2024.

 

Характеристики:

-Максимальне навантаження - до 120 кг

-Матеріал каркаса - Авіаційний алюміній

-Будівництво - Склад

- Діаметр колеса 8,5 дюймів

-Вага - 12 кг

-Потужність електродвигуна - 500 Вт

-Пробіг - до 30 км

Максимальна швидкість – до 30 км/год.

 

Наші продавці-консультанти допоможуть у виборі та придбанні електромобілів, супроводжуватимуть вас в технічному обслуговуванні протягом усього терміну експлуатації та допоможуть у вирішенні виникаючих питань.

 

Фахівці сервісного центру- підготувати скутери до відправки, провести технічне обслуговування, а також провести ремонт у разі потреби.

Характеристики
Бренд Kugoo
Клас захисту IP54
Максимальна швидкість 30 км/год
Потужність 500 Вт
Пробіг на одному заряді до 35 км
Час заряду 4-5 годин
Відповідний тип покриття Бруківка, асфальт, грунтова дорога
Максимальне навантаження 120 кг
Тип шин Пневматичні/Перфоровані
Вага електросамокату 12 кг
Висота кермової стійки 110 см
Кермо Фіксований
Круїз контроль Так
Матеріал рами Авіаційний алюміній
Максимальний кут підйому 30 градусів
Габарити ДхШхВ 110х15х52 см

  Ваша оцінка:

  Погано           Добре
  Схожі товари
  Електросамокат GIANT Move U8 PRO 500W 13Ah з переднім амортизатором та посиленою рамою

  GIANT Move U8 PROДивовижний Електросамокат GIANT Move U8 PRO, обладнаний переднім амортизатором, є наступним кроком у світі мобільності 2024 року. Заходьте у новий етап комфортного та стильного пересування. З потужним 500-ваттним двигуном та вдосконаленим акумулятором на 13 ампер, ця модель визначає стандарти електросамокатів.Передній амортизатор гарантує неабияку гладкість поїздки навіть по нерівних дорогах, забезпечуючи вам відчуття легкості та безтурботності.Завдяки вдосконаленому дизайну та функціональній легкості, Електросамокат GIANT Move U8 PRO 2024 вигідно виділяється в масі. Доїжджайте з комфортом до потрібного вам місця завдяки Електросамокату GIANT Move U8 PRO 2024.   Характеристики: -Максимальне навантаження - до 140 кг -Матеріал каркаса - Авіаційний алюміній -Конструкція - Складна - Діаметр колеса 8,5 дюймів -Вага - 12 кг -Потужність електродвигуна - 500 Вт -Пробіг - до 30 км Максимальна швидкість – до 35 км/год.   Наші продавці-консультанти допоможуть у виборі та придбанні, супроводжуватимуть вас в технічному обслуговуванні протягом усього терміну експлуатації та допоможуть у вирішенні виникаючих питань...

  11899.00 грн
  Готовий до відправленняГотовий до відправлення
  Mi Scooter PRO 4 (500W 13Ah) з переднім амортизатором

  Mi Scooter PRO 4Дивовижний Електросамокат Mi Scooter PRO 4, обладнаний переднім амортизатором, є наступним кроком у світі мобільності 2024 року. Заходьте у новий етап комфортного та стильного пересування. З потужним 500-ваттним двигуном та вдосконаленим акумулятором на 13 ампер, ця модель визначає стандарти електросамокатів.Передній амортизатор гарантує неабияку гладкість поїздки навіть по нерівних дорогах, забезпечуючи вам відчуття легкості та безтурботності. Інтелектуальна технологія забезпечує ефективне використання електроенергії, щоб кожен ваш шлях був довгим і неперевершеним.Завдяки вдосконаленому дизайну та функціональній легкості, Електросамокат Mi Scooter PRO 4 2024 вигідно виділяється в масі. Оснащений передовими технологіями та стильним виглядом, він втілює майстерність та інновації, щоб зробити ваші поїздки електричною симфонією задоволення. Доїжджайте з елегантністю та комфортом завдяки Електросамокату Mi Scooter PRO 4 2024.   Характеристики: -Максимальне навантаження - до 140 кг -Матеріал каркаса - Авіаційний алюміній -Будівництво - Склад - Діаметр колеса 8,5 дюймів -Вага - 12 кг -Потужність електродвигуна - 500 Вт -Пробіг - до 30 км Максимальна швидкість – до 35 км/год.   Наші продавці-консультанти допоможуть у виборі та придбанні, супроводжуватимуть вас в технічному обслуговуванні протягом усього терміну експлуатації та допоможуть у вирішенні виникаючих питань. ..

  12099.00 грн
  Готовий до відправленняГотовий до відправлення
  Електросамокат KUGOO PRO 5 Max 500W 13Ah з подвійними посиленими амортизаторами

  KUGOO PRO 5 MaxДивовижний Електросамокат KUGOO PRO 5 Max, обладнаний переднім та заднім амортизатором, є наступним кроком у світі мобільності 2024 року. Заходьте у новий етап комфортного та стильного пересування. З потужним 500-ваттним двигуном та вдосконаленим акумулятором на 13 ампер, ця модель визначає стандарти електросамокатів.Амортизатори гарантують неабияку гладкість поїздки навіть по нерівних дорогах, забезпечуючи вам відчуття легкості та безтурботності. Інтелектуальна технологія забезпечує ефективне використання електроенергії, щоб кожен ваш шлях був довгим і неперевершеним.Завдяки вдосконаленому дизайну та функціональній легкості, Електросамокат KUGOO PRO 5 Max 2024 вигідно виділяється в масі. Оснащений передовими технологіями та стильним виглядом, він втілює майстерність та інновації, щоб зробити ваші поїздки електричною симфонією задоволення. Доїжджайте з елегантністю та комфортом завдяки Електросамокату Mi Scooter PRO 4 2024.   Характеристики: -Максимальне навантаження - до 140 кг -Матеріал каркаса - Авіаційний алюміній -Будівництво - Склад - Діаметр колеса 8,5 дюймів -Вага - 12 кг -Потужність електродвигуна - 500 Вт -Пробіг - до 30 км Максимальна швидкість – до 35 км/год.   Наші продавці-консультанти допоможуть у виборі та придбанні, супроводжуватимуть вас в технічному обслуговуванні протягом усього терміну експлуатації та допоможуть у вирішенні виникаючих питань. ..

  12499.00 грн
  Готовий до відправленняГотовий до відправлення