Мотокультиватор Кентавр МК10-2CФ Мотокультиватор Кентавр МК10-2CФ Мотокультиватор Кентавр МК10-2CФ Мотокультиватор Кентавр МК10-2CФ Мотокультиватор Кентавр МК10-2CФ Мотокультиватор Кентавр МК10-2CФ Мотокультиватор Кентавр МК10-2CФ
Код товару: 050052
Є в наявності
 • Ємність паливного бака, л 1,2
 • Витрата палива (максимальний), л/год 0,83
 • Габарити мотокультиватора (Д/Ш/В), мм 800/440/800
 • Глибина культивації, мм 160
 • Кількість передач, вперед/назад 1/0
 • Максимальна потужність 2.5
 • Максимальна частота обертання коленвала 2500
 • Привід Прямий
 • Робочий об'єм двигуна, см³ 51,7
5272.00 грн
Купити

Мотокультиватор Кентавр - це садовий інструмент, який призначений для обробки ґрунту на ділянці. Він оснащений двигуном, який забезпечує енергію для руху леза та ковша культиватора. Це дозволяє швидко та ефективно обробляти грунт на великих і малих ділянках.

Він має різні конструктивні характеристики, які дозволяють йому бути ефективним та зручним в експлуатації.  Даний прилад оснащений лезами та ковшами, які можуть бути легко налаштовані для різних глибин та ширин обробки ґрунту. Крім того, багато моделей мотокультиваторів оснащені різними функціями, такими як регулювання швидкості, автоматична зупинка двигуна при заблокуванні леза, або можливість перевірки рівня масла.

Мотокультиватор також має міцну та надійну конструкцію, яка дозволяє йому працювати на протязі багатьох сезонів. Він має зручне керування та гарну маневреність, що робить його простим у використанні.

Мотокультиватор - це ідеальний інструмент для тих, хто бажає обробити свою землю, доглянути за садом та зробити свій сад більш плодоносним. Він є надійним та ефективним інструментом, який допоможе зробити вашу роботу легкою та швидкою.


Характеристики 
- Тип двигуна – Одноциліндровий, 2-тактний 
- Максимальна потужність к.с. - 2.5
- Тип палива - Суміш бензину і масла 
- Тип запуску - Ручний запуск
- Робочий об'єм двигуна - 51.7 см куб
- Ширина культиваціїї - 160, 240
- Глибина культивації - 160
- Габарити -800Х440Х800

Характеристики
Ємність паливного бака, л 1,2
Витрата палива (максимальний), л/год 0,83
Габарити мотокультиватора (Д/Ш/В), мм 800/440/800
Глибина культивації, мм 160
Кількість передач, вперед/назад 1/0
Максимальна потужність 2.5
Максимальна частота обертання коленвала 2500
Привід Прямий
Робочий об'єм двигуна, см³ 51,7
Система запуску Ручний запуск
Система охолодження двигуна Повітряне охолодження примусового типу
Споряджена маса, кг 16 кг
Тип двигуна Одноциліндровий 2-тактний
Тип зчеплення Відцентрове
Тип палива Суміш бензину А92 (30): Масло (1)
Трансмісія Редуктор з черв'ячною передачею
Ширина культивації, мм 160, 240

  Ваша оцінка:

  Погано           Добре
  Схожі товари
  Мотокультиватор Кентавр МК10-2C

  Мотокультиватор Кентавр - це садовий інструмент, який призначений для обробки ґрунту на ділянці. Він оснащений двигуном, який забезпечує енергію для руху леза та ковша культиватора. Це дозволяє швидко та ефективно обробляти грунт на великих і малих ділянках.Він має різні конструктивні характеристики, які дозволяють йому бути ефективним та зручним в експлуатації.  Даний прилад оснащений лезами та ковшами, які можуть бути легко налаштовані для різних глибин та ширин обробки ґрунту. Крім того, багато моделей мотокультиваторів оснащені різними функціями, такими як регулювання швидкості, автоматична зупинка двигуна при заблокуванні леза, або можливість перевірки рівня масла.Мотокультиватор також має міцну та надійну конструкцію, яка дозволяє йому працювати на протязі багатьох сезонів. Він має зручне керування та гарну маневреність, що робить його простим у використанні.Мотокультиватор - це ідеальний інструмент для тих, хто бажає обробити свою землю, доглянути за садом та зробити свій сад більш плодоносним. Він є надійним та ефективним інструментом, який допоможе зробити вашу роботу легкою та швидкою.Характеристики - Тип двигуна – Одноциліндровий, 2-тактний - Максимальна потужність к.с. - 2.5- Тип палива - Суміш бензину і масла - Тип запуску - Ручний запуск- Робочий об'єм двигуна - 51.7 см куб- Ширина культиваціїї - 160, 240- Глибина культивації - 160- Габарити -800Х440Х800..

  5157.00 грн
  Готовий до відправленняГотовий до відправлення